Книга тижня: "У мережах таємничих історичних вбивств" автора Сергія Махуна.


Персонажі, які суттєво впливають на перебіг історії, часто переживають складні та трагічні життєві шляхи. Напевно, якщо ти покликаний стати видатним монархом або найпривабливішою жінкою епохи, то доведеться заплатити за це велику ціну.

Що спільного між Карлом XII, Джоном Кеннеді та Степаном Бандерою? Крім того, що всі вони були значними політичними лідерами, їх об'єднує ще одна характерна риса — таємничий і драматичний кінець їхнього існування.

У своїй книзі журналіст і популяризатор історії Сергій Махун не лише вивчає останні дні життя видатних особистостей, а й створює яскраві портрети епох, у яких ці люди любили, боролися та керували.

Детальніше - у розгорнутому огляді Mind.

Фон. Книжку написав Сергій Махун — журналіст і популяризатор історії. Він очолював історичний відділ та виконував обов'язки редактора рубрики "Архіваріус" у виданні "Дзеркало тижня".

Ми розглядаємо період у 350 років, що охоплює час від початку XVII до середини XX століття. У нашому фокусі 14 видатних особистостей, чиї життєві шляхи та трагічні кінці представлені в хронологічному порядку.

Пан Махун вирішив розібратись, чим були зумовлені смерті цих видатних постатей: політикою чи економікою, ідеологічною чи релігійною боротьбою? Або це всього лише спроба залишити кривавий слід в історії?

Видавництво: "Віхола"

Сюжет. Замахи на видатних людей - це історії, сповнені таємничими змовами, підступними планами та фатальними смертями. Це не просто епізоди зі сторінок історичних підручників, адже тут є місце для повноцінного детективу та навіть трилера. І навіть трошки для конспірології та теорії змов, оскільки від деяких сюжетів на шкірі виступають сироти.

Ці слова Джон Кеннеді вимовив вранці в день своєї трагічної долі. І вони виявились пророчими...

Чи можна подумати, що президент знав про те, що 22 листопада 1963 року Лі Харві Освальд дійсно візьме гвинтівку з оптичним прицілом, підніметься на дах будівлі і спробує вбити його? Чи взагалі він був убивцею президента або ж просто божевільним фанатиком? Можливо, існувала ціла група змовників, які зробили Освальда цапом-відбувайлом?

Чим більше ми досліджуємо цю історію, тим більше питань постає, адже навряд чи нам коли-небудь вдасться дізнатися істину.

Не менш заплутані та загадкові історії вбивств і видатних українців - Симона Петлюри, Євгена Коновальця та Степана Бандери. Борці за незалежність України у ХХ столітті, які загинули від рук більшовицьких агентів, але їхні постаті й досі жахають кремлівських пропагандистів та їхніх господарів.

Існує безліч офіційних версій стосовно цих злочинів, і деякі з вбивств були недостатньо розслідувані. Проте з часом з'являються нові дані, які раніше залишалися поза увагою або ж відхилялися через брак доказів.

Отже, чи змогла Сергій Махун виявити правду? Або це лише припущення самого автора? Щоб дізнатися більше, варто ознайомитися з книгою.

Цей матеріал стане вам до вподоби, якщо ви бажаєте зануритися в історії видатних особистостей та їхній життєвий шлях. Якщо вам цікаво розкривати теорії змов і знаходити відповіді на давні запитання, що турбують людство протягом багатьох років — ви отримаєте справжнє задоволення від читання цієї роботи.

Вам не сподобається, якщо: вам не цікаві історичні книжки, розслідування та дослідження минулого.

Головна причина прочитати: Сергій Махун - не тільки талановитий журналіст, а й оповідач. Якщо раптом вам було нудно на шкільних уроках історії, то ця книжка - чудовий інструмент, щоб дізнатись багато нового та цікавого. На сторінках видання "У тенетах загадкових історичних убивств" історія дійсно подається живо та загадково.

Унікальне розслідування, яке розкриває, як нацистський режим сприяв німецьким олігархам накопичити мільярди, використовуючи жахи Третього рейху та Другої світової війни.

Вони захоплювали єврейський бізнес, залучали рабів і нарощували виробництво зброї для Вермахту в той час, коли Європа палала. Проте світ дуже швидко закрив на це очі...

Розсекречені документи радянських органів безпеки в Україні стали справжнім скарбом для дослідників і журналістів. Крок за кроком, місяць за місяцем, історії, виявлені Едуардом Андрющенком у архівах, перетворювались на статті для українських та міжнародних медіа. Тепер ці матеріали зібрані в одному виданні.

Едуард Андрющенко - історик та кандидат історичних наук, який займається дослідженням розсекречених архівних документів.

Related posts