Коли країни-союзники забезпечують Україну озброєнням, варто уникати накладення будь-яких обмежень, - зазначив Рютте | УНН


Генеральний секретар НАТО Рютте висловив думку про те, що накладення обмежень на використання озброєнь, які надходять в Україну, є недоцільним.

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте підкреслив, що, як раніше зазначали представники Альянсу, при наданні озброєння Україні союзники повинні уникати накладення будь-яких обмежень, повідомляє УНН.

Деталі

Відповідаючи на запит про доцільність використання західної зброї великої дальності для атак на цілі в Росії, Рютте зазначив: "Я завжди дотримувався думки, що не варто надто багато говорити про наші дії. НАТО вже раніше підкреслювало, що, коли союзники постачають озброєння Україні, краще не встановлювати жодних обмежень".

Він підкреслив, що існує спільна точка зору, проте кожен окремий партнер самостійно визначає свої дії.

Сьогодні ми спостерігаємо наростання напруженості в конфлікті, оскільки Росія залучила Північну Корею до своєї агресивної стратегії. Минулого тижня ми стали свідками серйозного нападу на Україну, який мав значний масштаб. Однак я не хочу коментувати, чи мають окремі союзники давати ствердну або заперечну відповідь, або що саме вони роблять. Вибір щодо комунікації залишається за ними, якщо вони вирішать її вести.

Доповнення можна переформулювати як "додаткова інформація" або "допоміжні матеріали".

Помічник державного секретаря США з питань Західної півкулі Браян Ніколс повідомив, що президент США Джо Байден дав згоду Україні на застосування далекобійної зброї для атак на цілі в Росії.

Боррель висловив надію, що держави Європейського Союзу наслідуватимуть приклад Вашингтона щодо дозволу на застосування ракет проти Росії. 19 листопада 2024 року, 12:25 * 10667 переглядів.

В інтерв'ю виданню The New York Times високопоставлені чиновники з США та України підтвердили, що всього через два дні після того, як президент США Джо Байден дав згоду на використання Україні американської зброї дальнього радіусу дії для атак на російські цілі, були здійснені перші удари.

19 листопада 67-й арсенал ГРАУ Росії, розташований у Брянській області, зазнав атаки. На території складу зберігалася військова техніка, у тому числі артилерійські боєприпаси з Північної Кореї, керовані авіаційні бомби (КАБ), зенітні ракети та боєприпаси для реактивних систем залпового вогню. Генеральний штаб Збройних Сил України підтвердив інформацію про ураження. Спостерігалося 12 вторинних вибухів і детонація в зоні цілі.

У Міністерстві оборони Росії повідомили про ракетний удар, здійснений американськими ATACMS, по військовій інфраструктурі в Брянській області, а також про ймовірне перехоплення п'яти ракет.

Related posts