Лікувальні рослини сприяють зменшенню запалення печінки - Під час пенсії
Печінка - фільтр, що самоочищається, без потрібні втручатися в її роботу не потрібно. Але якщо виникла потреба, то допомогти варто.
Препарат має протизапальну дію. 1 столову ложку подрібненої трави реп'яшка (реп'ях аптечний) заварити 200 мл окропу, настояти 1-2 години і процідити. Вживати по 50-100 мл 3-4 на день перед їжею.
Залийте 2 столові ложки подрібненої трави льонка звичайного (дикий льон) 400 мл кип'ятку, залиште настоюватися на 2-3 години та процідіть. Вживайте ввечері по 3-4 столові ложки при запальних процесах у печінці та жовчному міхурі.
Не забувайте! Ця рослина є токсичною! Суворо дотримуйтеся рекомендованого дозування!
Заваріть 2 столові ложки подрібненого листя м'яти перцевої у 500 мл кип'яченої води, залиште настоюватися на добу, а потім процідіть. Вживайте по 150 мл тричі на день для зняття болю при захворюваннях печінки та жовчного міхура.
Якщо у вас болить печінка, можна спробувати відвар шавлії з медом. Для цього потрібно взяти 1 столову ложку подрібненого листя шавлії лікарської, залити його 300 мл кип’ятку, додати 1 столову ложку світлого меду, настоювати 1 годину і випити на голодний шлунок.
З книги "Шлях до довголіття" Віктора Чернишова
Будь-які медичні препарати, зокрема лікувальні трави, мають власну специфіку. Навіть "безпечні" трави можуть нашкодити при неправильному чи безконтрольному застосуванні разом із прийомом інших лікарських засобів.