Новий підхід до мобілізації: чи з'являться електронні повістки?


Для цього потрібні зміни до кількох законів

16 серпня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову №951, якою були внесені важливі зміни до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації. Втім, питання введення електронних повісток поки залишається відкритим і не на порядку денному.

Згідно з інформацією, наданою "Фактами ICTV", під час онлайн-конференції народний депутат України Федір Веніславський підкреслив, що в найближчому майбутньому не планується впровадження електронних повісток. Він зазначив, що для реалізації цього нововведення потрібно внести зміни до ряду законодавчих актів.

Влада чітко визначила свою позицію -- електронні повістки наразі не розглядаються як варіант для реалізації в Україні.

Однак повістки можуть бути надіслані поштою. Зазначимо, що їх потрібно надсилати рекомендованим листом. Які ж умови вважаються достатніми для того, щоб вважати таке повідомлення від ТЦК та СП отриманим:

Юристи рекомендують не залишати без уваги таку повістку і відвідати ТЦК. Це стосується всіх, включаючи тих, хто оновив інформацію за допомогою застосунку "Резерв+".

Ось кілька ключових аспектів, що стосуються надсилання повісток поштовим шляхом:

Юристи зазначають, що громадянин може понести відповідальність за неявку, навіть якщо не отримав повістку особисто. Тому важливо забезпечити можливість отримання листування від ТЦК.

Раніше "Телеграф" повідомляв про місця, де чоловікам можуть вручати повістки. Повідомлення від ТЦК можуть бути доставлені не лише за адресою проживання.

Related posts