Основні рекомендації щодо надання першої допомоги при захлинанні дитини: поради фахівця з медичної допомоги.


Нещасний випадок, коли дитина вдавилася, може трапитися зненацька та сильно налякати батьків, але вміння діяти швидко та правильно може врятувати життя.

На сторінці First Aid Instructor обговорюється, як реагувати в різних ситуаціях, що можуть виникнути у дітей різного віку. У випадку, якщо дитина вдавилася і сторонній предмет перекрив дихальні шляхи, можна виявити цю проблему за кількома важливими симптомами.

Ваше завдання -- діяти швидко та впевнено. Декілька рішучих кроків можуть врятувати життя вашої дитини чи будь-якої дитини, яка потрапила у таку ситуацію.

Якщо дихання не відновилося, терміново викликайте службу екстреної допомоги. Поки медики в дорозі, важливо почати проводити серцево-легеневу реанімацію. Це критично, особливо у випадках, коли дитина втратила свідомість або не демонструє ознак дихання.

Цей метод надання допомоги підходить для підлітків віком близько 12-14 років. Для старших підлітків і дорослих можна застосовувати подібні дії, але слід враховувати фізичні особливості. Замість того щоб робити поштовхи в спину, у випадку з підлітками або дорослими, доцільніше нахилити їх і здійснити поштовхи в область живота (абдомен), що може сприяти видаленню стороннього об'єкта.

Дорослі мають слідкувати за тим, що дитина їсть, пояснювати їй правила правильного пережовування їжі та уникати ігор під час їжі. Це прості заходи, але вони можуть суттєво знизити ризик обструкції дихальних шляхів.

Знання, як діяти у ситуації вдавлення дитини, можуть стати найважливішими у житті будь-якого дорослого. Не бійтеся застосувати навички, але також пам'ятайте про своєчасне звернення за професійною допомогою. Коли дитина вдавилася, головне -- швидко діяти та цей алгоритм дій допоможе вам зберігати спокій та впевненість у своїх діях.

Related posts