Справжні захисники не завжди мають вік 45 років: у парламенті підтримують ініціативу щодо зниження віку мобілізації.


Депутат Юрченко зазначив, що найбільшу мотивацію до боротьби та найефективніше виконання бойових завдань демонструють представники молодшого покоління.

В Україні існує необхідність зменшення віку мобілізації, оскільки молоде покоління має вищу мотивацію та здатність виконувати бойові завдання. Таку думку висловив народний депутат Олександр Ющенко під час ефіру на "Новини. LIVE".

"Якщо ми не зрозуміємо необхідність зниження мобілізаційного віку, ми ризикуємо втратити нашу державу. Хто ж насправді є справжніми воїнами? Це не 45-річні чоловіки. Хоча вони й мають мотивацію, у них також є проблеми зі здоров'ям, а ще - відповідальність за своїх дітей", - підкреслив він.

За інформацією народного депутата, найбільш зацікавлені в боротьбі та найефективніше виконують бойові місії – це молоді люди.

"Чому продаж алкоголю дозволений лише з 21 року? Чому всі права людина отримує в значно молодшому віці, ніж той, що стосується мобілізаційних обов'язків? А чому обов'язки, покладені на громадян, починаються з 30 років? Можливо, варто почати мобілізацію з 50? Адже найкращими воїнами є молоді люди, які також найбільш мотивовані," - зазначив Юрченко.

Також він підкреслив, що значна кількість ухилянтів є свідченням невдачі держави, яка протягом тридцяти років не змогла донести до чоловіків їхні обов'язки.

"Наявність великої кількості ухилянтів свідчить про серйозні прорахунки держави, яка протягом трьох десятиліть не змогла донести до кожного чоловіка важливість його обов'язків. Захищаючи Україну, ти в першу чергу захищаєш себе, свою родину, дітей і батьків. Це надзвичайно важливо. На жаль, наш мобілізаційний ресурс виявився меншим, ніж у противника," - зазначив депутат.

Мобілізація в Україні: різні точки зору.

Народний депутат від фракції "Голос", Роман Костенко, який також є секретарем Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, висловив думку щодо зниження мобілізаційного віку до 20 років. Він зазначив: "Чому б не починати призивати з 20 років? Ми повинні комплектувати армію і разом захищати нашу країну. Адже депутати можуть балотуватися та приймати важливі управлінські рішення з 21 року, а йти на фронт - з 25. Мене дивує, хто це все вигадував".

Нещодавно радник глави Офісу президента України Сергій Лещенко повідомив, що Сполучені Штати Америки чинять тиск на президента Володимира Зеленського для зниження призовного віку в Україні. Проте Зеленський не піддається цьому тиску і продовжує переконувати парламентарів з обох політичних партій надавати зброю без змін у призовному віці.

Можливо, вас також привернуть увагу новини:

Related posts