У Хмельницькому п'ятдесят прокурорів під керівництвом обласного прокурора Олійника отримали статус інвалідів завдяки схемі, реалізованій "слугою" Крупою.


Приєднуйся до нашого Viber: цікаві новини, веселий гумор та захоплюючі розваги чекають на тебе!

Факти, які потрапили в поле зору редакції Цензор.НЕТ, безперечно свідчать про те, що правоохоронці Хмельницької області були в курсі існування великої корупційної системи, організованої представником Слуги народу Крупою, оскільки брали участь у цих схемах.

Під час обшуку, проведеного співробітниками Державного бюро розслідувань на робочому місці Т. Крупи в обласній МСЕК, було виявлено 104 тисячі доларів. Ці кошти, отримані Крупою у період з 2 по 4 жовтня, були зібрані від 30 осіб, що становить приблизно 3-4 тисячі доларів з кожного за видачу свідоцтва про інвалідність. Корупційна схема діяла щоденно і велася в режимі живої черги.

Більшість громадян, які принесли хабарі останнім часом, - жінки. Суть схеми в тому, що за наявності жінки-інваліда її чоловік оформлює собі догляд за інвалідом і таким чином автоматично виключається з числа придатних до мобілізації. І статистика ухилянтів приховується, бо нікому не впаде в очі, що інвалідність оформлюють жінки. Корупція стала інструментом антидержавних дій в області - для зриву мобілізації.

Виявити зв'язки Крупи дозволило вивчення декларацій хмельницьких правоохоронців, які самі все задокументували.

Розглянемо орган, що забезпечує дотримання законності та здійснює державне обвинувачення - прокуратуру Хмельницької області.

Майже всі прокурори Хмельницької області виявились... інвалідами 2-ї групи - згідно з рішенням головного лікаря МСЕК Т.Крупи. І багато років отримували та продовжують отримувати від держави пенсії за інвалідність - згідно з рішеннями начальника Пенсійного фонду О.Крупи.

Інформаційні джерела журналістів надали можливість скласти попередній список прокурорів-інвалідів з Хмельницької прокуратури, який ще може зазнати змін:

Олексій Леонідович Олійник, прокурор Хмельницької області.

Олійник Ірина Олександрівна, яка є дружиною прокурора області та працювала прокурором Хмельницької обласної прокуратури до 2024 року, за інформацією, яка в нас є, наразі перевелася до обласного ТЦК Міністерства оборони.

3. Мартинюк Олександр Григорович, начальник відділу прокуратури;

4. Сергій Станіславович Нагребецький, заступник керівника прокуратурного відділу.

5. Ромась Сергій Іванович, начальник відділу прокуратури області;

6. Галус Олег Петрович, начальник відділу прокуратури області;

7. Луговий Олексій Петрович, начальник відділу прокуратури області;

8. Володимир Володимирович Лазаренко, керівник обласної прокуратури.

9. Олександр Євгенович Щербатюк, начальник прокуратури, згідно з нашою інформацією, наразі обіймає одну з керівних посад у державній пенітенціарній службі.

10. Петро Григорович Нікітюк, керівник обласної прокуратури.

11. Олег Олександрович Шпак, керівник обласної прокуратури.

12. Сідельников Руслан Вікторович, начальник відділу прокуратури області;

13. Михайло Павлович Войтюк, керівник обласної прокуратури.

14. Козлюк Олег Петрович, начальник відділу прокуратури області;

15. Володимир Володимирович Коханський, керівник обласної прокуратури.

16. Максимчук Микола Васильович, начальник відділу прокуратури області;

17. Ігор Михайлович Барахтенко, керівник обласної прокуратури.

18. Львовський Олег Миколайович, начальник відділу прокуратури області;

19. Ольга Петрівна Веселовська, прокурор обласної прокуратури.

20. Володимир Петрович Сарело, обласний прокурор.

21. Лісова Оксана Омелянівна, прокурор прокуратури області;

22. Романюк Роман Леонідович, обласний прокурор.

23. Віталій Олександрович Балюк, обласний прокурор.

24. Юлія Анатоліївна Лунь, обласний прокурор.

25. Віталій Ігорович Пронозюк, обласний прокурор.

26. Олександр Володимирович Галишук, прокурор обласної прокуратури;

27. Ольга Олексіївна Яремчук, прокурор обласної прокуратури.

28. Базан Олександр Вікторович, керівник окружної прокуратури;

27. Олійник Роман Володимирович, керівник окружної прокуратури;

28. Стецюк Сергій Іванович, керівник Волочиської окружної прокуратури;

29. Комар Іван Васильович, керівник окружної прокуратури міста Хмельницького;

30. Олександр Цезарович Терлецький, заступник начальника окружної прокуратури.

31. Борис Борисович Бандура

Юрій Михайлович Зубик, 32.

33. Віктор Миколайович Арсенюк

34. Іван Вікторович Лисюк

35. Заремба Олександр Іванович;

36. Поліщук Михайло Анатолійович;

37. Благовісний Андрій Станіславович;

38. Євген Олександрович Вітюк

39. Тетяна Євгенівна Боднарук

40. Максим Вадимович Скринник.

41. Богдан Васильович Лютак

Дмитро Володимирович Кушнір, 42 роки.

Ірина Миколаївна Гучинська

44. Юрій Антонович Туз

45. Васильєва Любов Володимирівна;

46. Прокопчук Віталій Миколайович, прокурор окружної прокуратури;

Марина Василівна Пітель, 47 років.

48. Сухоребрий Сергій Анатолійович, прокурор Летичівської окружної прокуратури;

49. Наконечний Сергій Олександрович, керівник Хмельницької окружної прокуратури;

50. Роман Володимирович Олійник, очільник Шепетівської окружної прокуратури.

Серед усіх працівників Хмельницької обласної прокуратури та її відділів лише один прокурор, Олександр Гончар, який очолює Кам'янець-Подільську окружну прокуратуру, не подав документи на оформлення пенсії.

Подружжя обласного прокурора Олійника отримало 2,5 мільйона гривень з грошей пенсіонерів. Першим пенсію о 2017-му у віці 37 років оформив Олексій Олійник, тоді він отримав вперше 34397 гривень пенсії. У 2023-му Олексій Олійник і його дружина Ірина Олійник отримали кожен вже по 251 260 гривень . Очевидно, що чим вище посада на Хмельниччині, тим більше зростає ступінь інвалідності та тим більше грошей платив знайомим керівникам із кишені пенсіонерів голова Пенсійного фонду Крупа.

Тут не в грошах річ - кожен прокурор області має десятки гектарів землі, квартири, будинки, машини, вони і так не бідні люди. Але згідно з законодавством про працю інваліди мають перевагу під час працевлаштування і переміщення з посади на посаду, їх значно складніше звільнити. Наявність дружини інваліда - додаткова пдістава, щоб не допустити переведення прокурора зі "своєї" області, де у нього усі знайомі, майно, потоки налагоджені, в якусь іншу, область, не таку зручну. Тобто свідоцтва МСЕК від Тетяни Крупи захищали прокурорів та допомагали робити кар'єру у найзручніший спосіб. А пенсії від Олександра Крупи були маленьким приємним бонусом за співпрацю.

Визначити масштаби видачі інвалідних свідоцтв та пенсій в прокуратурі досить складно, оскільки є випадки, коли близькі родичі прокурорів, які не обіймали посади в прокуратурі, також мають статус інвалідів.

Згідно з декларацією Сергія Стецюка, очільника Волочиської окружної прокуратури, його пенсійні виплати за 2023 рік склали 251 160 гривень. У той же час його дружина, Олена Стецюк, отримала пенсію в сумі 32 200 гривень.

Згідно з фінансовою декларацією, поданою керівником окружної прокуратури міста Хмельницького Іваном Комаром за 2023 рік, його пенсійні виплати склали 251160 гривень, тоді як його дружина, Ірина Комар, отримала пенсію у розмірі 32925 гривень.

Згідно з висновками медико-соціальної експертної комісії, на території Хмельницької області практично не залишилось прокурорів, які б могли вважатися здоровими. Якщо проаналізувати декларації, можна побачити, що 50 прокурорів з інвалідністю отримали від платників податків пенсії на загальну суму не менше 54,1 мільйона гривень. Деякі з них оформлювали свої пенсії ще у 2016 році, в той час як інші зробили це зовсім недавно.

На практиці ми спостерігаємо тісну взаємодію інтересів місцевих представників влади, які фактично функціонують як єдина злочинна структура, підтримуючи та прикриваючи один одного. Вони володіють величезними площами земель, купують необхідні рішення, відкрито вимагають хабарі та сприяють ухиленню від мобілізації. Тетяна Крупа, яка діяла за чотирьох президентів, намагалася пройти до парламенту від Блоку Порошенка у 2015 році, але лише у 2020 році вдалося стати депутатом від Слуги народу. Вона також зайняла посаду депутата обласної ради, а згодом, в тому ж 2020-му, її син Олександр став головою Пенсійного фонду. Неважко здогадатися, що всі ці посади були отримані не випадково, адже їх займають ті, хто найкраще "доставляє" готівку з хабарів у потрібні органи.

У 2020 році Олексій Олійник був призначений на посаду прокурора області.

Безумовно, всі рішення МСЕК Хмельницької області, що стосуються надання свідоцтв про інвалідність працівникам правоохоронних органів регіону та їхнім родичам, повинні бути піддані перегляду.

Всі працівники правоохоронних органів, які отримали статус інваліда та пенсії завдяки родині Крупи, але не мають дійсної інвалідності через участь у бойових діях, повинні бути терміново звільнені з правоохоронних структур і державної служби. Вони мають понести відповідальність, а їхнє майно та фінансові кошти повинні бути конфісковані для компенсації втрат бюджету.

Під час війни злочинні угруповання обкрадають державні фінанси та платників податків, заволодіючи коштами, що могли б бути використані для захисту держави.

Мафія зриває мобілізацію та сприяє ухилянтам.

Мафія обкрадає справжніх інвалідів і пенсіонерів.

Ми докладемо всіх зусиль, щоб імена всіх членів цього злочинного угруповання стали відомими в прокуратурі та інших правоохоронних установах, щоб їхні злочини не залишилися без покарання і не були забуті.

Нагадуємо, що ухилянти втрачають придбані відстрочки: чоловікам варто готуватися до масштабних перевірок.

Згідно з попередніми повідомленнями, Шайхет має намір повернутися до Одеси: блогерка виявила зв'язок Івана Жука в матеріалах компромату на "генерала".

Related posts